Yhteystiedot

Teemme töitä Ruotsista ja Suomesta käsin.
Soita meille tai jätä viesti ja mietitään asiat halki yhdessä tuumin!

Malmö

Map Malmö

Torggatan 2
211 40 Malmö
Ruotsi

Borlänge

Map Borlänge

Sveagatan 6
784 33 Borlänge
Ruotsi

Kempele

Map Kempele

Zatelliitintie 21
90440 Kempele
Suomi

avatar-image

Viljami Laurila 👑

CEO, New projects

+358 44 2837 283

+46 76 308 12 76

viljami@ninjami.com

avatar-image

Ismo Karhu 🍆

CTO

+46 72 180 80 49

ismo@ninjami.com

🏖 Lomalla 1.9. saakka

avatar-image

Joonas Kämäräinen 🏳️‍🌈

Lead Developer

+358 44 2838 028

joonas@ninjami.com

avatar-image

Juho Karhu 🦄

Lead Designer

+46 73 687 86 93

juho@ninjami.com

avatar-image

Matti Suoraniemi 🎬

+358 50 5511 787

matti@ninjami.com

☀️ Lomalla 31.8. saakka

avatar-image

Mohammed Sellami 🎧

+358 40 822 6061

mohammed@ninjami.com

☀️ Lomalla 17.8. saakka

avatar-image

Felix Lehtola 🍑

+46 76 256 04 16

felix@ninjami.com

avatar-image

Samuel Lehtola 🍿

+46 72 530 35 51

samuel@ninjami.com

avatar-image

Miika Sikala 🚀

In Uni 🎓

Kesälomat 2020